Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Analist Programator

HEXABIT SRL
2 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

HEXABIT ANGAJEAZĂ PENTRU ECHIPA DIN CONSTANȚA ABSOLVENȚI DE MATEMATICĂ INFORMATICĂ CU EXAMENUL DE LICENȚĂ PROMOVAT CARE DORESC O CARIERĂ ÎN DOMENIUL SOLUȚIILOR INFORMATICE.
CERINȚE:
-CAPACITATEA DE A ÎNVĂȚA ȘI ÎNȚELEGE MODELE DE DATE
-DORINȚA DE A ÎNVĂȚA TEHNOLOGII NOI, JAVA, PLSQL, SPRING BOOT, ETC.
-GÂNDIRE ANALITICĂ ȘI ATENȚIE LA DETALII
-LIMBA ENGLEZĂ NIVEL AVANSAT
-LUCRU INDEPENDENT ȘI ÎN ECHPĂ

CEI INTERESAȚI SUNT RUGAȚI SA TRIMITĂ CV LA ADRESA CV@HEXABIT.RO.

NU UITAȚI SA INCLUDEȚI ÎN CV PRINCIPALELE PROIECTE LA CARE AȚI LUCRAT ÎN FACULTATE ȘI DESCRIEREA LUCRĂRII DE LICENȚĂ, NOTELE LA BAC ȘI LA LICENȚĂ

Descrierea jobului

SE OFERĂ PROGRAM DE LUCRU FLEXIBIL, SPRIJIN PENTRU CEI ÎNSCRIȘI LA MASTER, DEZVOLTARE PROFESIONALĂ, SALARIU CORELAT CU PERFORMANȚA, BONURI DE ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀MASĂ, POSIBILITĂȚI DE PROMOVARE.
SE LUCREAZĂ CU PREZENȚĂ FIZICĂ LA BIROUL NOSTRU DIN CONSTANȚA

Descrierea companiei

HEXABIT ESTE O COMPANIE ROMÂNEASCĂ CARE DEZVOLTĂ SOLUȚII ÎN DOMENIUL FINANCIAR BANCAR. ÎN CEI 19 ANI DE ACTIVITATE AM DERULAT PROIECTE ÎN ZONA DE GESTIUNE A RISCULUI BANCAR, CALCUL DE PROVIZIOANE, RAPORTĂRI BNR ȘI EBA, RAPORTĂRI IAS39 ȘI IFRS PENTRU CLIENȚI IMPORTANȚI, BĂNCI ROMÂNEȘTI ȘI STRĂINE.

Publicat 17 Iul. 2024 Reactualizat 16 Aug. 2024 Expiră 16 Aug. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.