Gratis

ANALIST PIATA SI PRODUS

Medplaza Health S.R.L

Candidatul Ideal

  • Limba engleza – nivel avansat;
  • Pasionat de Excel cu experienta de lucru cu rapoarte si analize de date;
  • Abilitati excelente de planificare, organizare si negociere;
  • Persoana organizata, asertiva, comunicativa;
  • Experienta anterioara in domeniul medical – constituie avantaj;
  • Ms Office (Word, Excel) - nivel avansat;

Descrierea jobului

-Culegerea informatiilor din portofoliul de licitatii publice la care Medplaza a participat si extragerea datelor esentiale (produse de interes, preturi ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂concurenta)
-Identificarea furnizorilor si contactare acestora in vederea obtinerii celui mai bun raport calitate-pret
-Actualizarea strategiei privind participarea la licitatii publice pentru produsele analizate
-Mentinerea in permanenta observatie a dinamicii de stoc functie de vanzari/pret/ pozitionare in piata
-Mentinerea sub observatie a costului de transport, a preturilor de achizitie si a dinamicii pietei externe
-Gestionarea documentelor (import-export) de calitate/ fișe tehnice/ alte documentații tehnice primite de la furnizor și informarea departamentelor implicate.

Importam si comercializam consumabile si echipamente medicale de calitate;

Oferim servicii de logistica performanta, preturi competitive, entuziasm si pasiune in tot ceea ce facem pentru clientii nostri; Livram din stoc atat in sistemul sanitar de stat cat si in cel privat si ne imbunatatim permanent gama de produse oferite;

Toate produsele noastre sunt avizate ANM si indeplinesc cele mai exigente standarde medicale.

Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 4 Oct. 2024 Expiră 20 Oct. 2024