Gratis

Analist Achizitii

REMARUL 16 FEBRUARIE SA

Candidatul Ideal

Ești pasionat de achiziții și dorești să contribui la dezvoltarea unei companii lider în industria feroviară? REMARUL 16 Februarie SA te invită să te alături echipei noastre dinamice și inovative ca Analist Achiziții. Aici vei găsi oportunități de creștere profesională și vei participa la proiecte de înaltă tehnologie
Căutăm un Analist achiziții pentru sectorul piese de schimb electrice și materiale de sudură.

​Cerințe:
  • Abilități excelente de organizare, negociere și lucru în echipă.
  • Competențe analitice și o abordare creativă în soluționarea problemelor.
  • Comunicare eficientă și adaptabilitate la schimbări.
  • Permis de conducere categoria B.
  • Cunoștințe în domeniul electric (constituie un avantaj).
  • Abilități bune de utilizare a calculatorului.
  • Descrierea jobului

    Responsabilități:
  • Gestionarea aprovizionării cu materiale și componente electrice.
  • Negocierea termenilor de achiziție și monitorizarea livrărilor.
  • Recepția mărfii și colaborarea strânsă ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄cu gestionarul sectorului electric.
  • Gestionarea întregului proces de achiziții, de la identificarea nevoilor până la negocierea și finalizarea contractelor.
  • Realizarea și analizarea rapoartelor de achiziții pentru optimizarea costurilor și îmbunătățirea proceselor.
  • Colaborarea strânsă cu departamentele de producție, logistică și financiar pentru a asigura aprovizionarea continuă și eficientă.
  • Monitorizarea performanței furnizorilor și gestionarea relațiilor cu aceștia.
  • Identificarea și implementarea de soluții inovatoare pentru reducerea costurilor și creșterea eficienței.
  • Identificarea și evaluarea periodică a furnizorilor

  • Oferim:
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională într-un mediu dinamic.
  • Participarea la proiecte inovative în industria feroviară.
  • Tichete de masă și decontarea transportului.
  • Obiective clare pentru 2024: învățare și perfecționare continuă în domeniul aprovizionării.
  • Oportunitatea de a crește și evolua alături de o companie lider

  • Dacă ești pregătit să îți aduci contribuția la succesul nostru și să te dezvolți într-un mediu provocator, aplică acum și alătură-te echipei REMARUL 16 Februarie SA

    Despre noi: REMARUL 16 Februarie SA este un lider recunoscut în domeniul reparațiilor de material rulant. Ne dedicăm menținerii și îmbunătățirii standardelor înalte în industria feroviară, având ca obiectiv principal dezvoltarea durabilă și eficientizarea continuă a proceselor noastre. Inovația și excelența tehnică sunt fundamentul activității noastre
    Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 21 Sept. 2024