Gratis

Ambalator Manual

RESILUX PACKAGING SOUTH EAST EUROPE S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

- atentie la detalii
- respectarea procedurilor de lucru
- lucru in echipa
- rigurozitate
- disponibilitate de lucru in 3 schimburi
- studenti/elevi (peste 18 ani) care doresc un job pe timpul verii

Descrierea jobului

- asamblarea cutiilor pliate si a capacelor
- asezarea/depozitarea cutiilor de carton pe paleti
- aplică pe pachete etichete cu ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︄denumirea acestora sau alte semne de marcare, conform cu natura mărfurilor
operează pe liniile de împachetare şi coordonează deplasarea acestora;
- curăţa si întreţine maşinile de împachetat, precum şi alte echipamente de acest fel;
- verifică ambalarea corespunzătoare a mărfurilor şi starea ambalajului în timpul operaţiunii de productie;
- asigură în permanenţă ordinea şi curăţenia la locul de muncă

Ce oferim:

- salariu in functie de experienta
- bonus de performanta lunar de pana la 10%
- bonus de Paste/Craciun
- spor de noapte/weekend
- ore suplimentare/sarbatoare legala platite conform legii
- tichete de masa
- asigurare medicala
- decontare transport (sau asigurare transport pentru persoanele ce nu poseda permis de conducere)

Resilux Packaging South East Europe este o companie belgiana situata in comuna Dascalu, Ilfov si este un partener flexibil și dinamic. Suntem atât de pasionați de colectare, reutilizare și reciclare si asta este ceea ce ne face diferiți.

Înțelegem rolul vital pe care îl joacă ambalajele în atingerea obiectivelor de afaceri. Fie că este vorba de băuturi carbogazoase, băuturi plate sau produse nealimentare, suntem gata să găsim cea mai bună soluție pentru dumneavoastră. Producția de preforme și sticle din PET (polietilen tereftalat) a fost activitatea noastră principală încă de la înființarea Resilux.

Noi producem preforme din PET (polietilen tereftalat). Acest material versatil este ușor de reciclat și se întoarce adesea sub formă de fibre pentru îmbrăcăminte și țesături sintetice, folii și ambalaje. Din ce în ce mai mult, este, de asemenea, reciclat din nou în sticle PET.
Publicat 5 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 5 Iul. 2024