Gratis

AMBALATOR MANUAL - LOCATIA OTOPENI

PARAGON CUSTOMER COMMUNICATIONS ROMANIA S.R.L.
50 poziții

Candidatul Ideal

Esti la inceput de drum si vrei sa te alaturi unei firme serioase, prezenta de 20 de ani pe piata din Romania? Te asteptam in cadrul Paragon Customer Communications SRL.
Sau poate vrei sa mai lucrezi cativa ani desi te apropii de pensie si nu iti mai gasesti un loc stabil? Tot noi suntem cea mai buna optiune pentru tine.
Ce ne dorim de la tine?
Seriozitate, dorinta de munca si de dezvoltare si crestere alaturi de noi

Descrierea jobului

Munca este de manuala, nu sunt obiecte grele de ridicat, nu necesita efort fizic ci doar atentie.
Jobul este la ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀interior, in cadrul sectiei de productie.
Vei avea ocazia sa cresti alaturi de o echipa serioasa, in cadrul unei companii care pune pret pe oameni.

Oferim in plus fata de salariul (care este platit in doua transe: avans si lichidare):
- bonuri de masa
- bonusuri de performanta
- toate orele suplimentare platite
- bonusuri anuale
- bonusuri de Sarbatori
- bonus de ziua de nastere

Descrierea companiei

Paragon este prezent pe piata din Romania de 20 de ani.
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024