Gratis

Ambalator - Industrie cosmetica - Bucuresti

NH & H PRODUCTION EUROPE S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Angajam ambalatori industria cosmetica.
  • Disponibilitate de a învăța și de a se adapta la cerințele postului.
  • Atitudine pozitivă și spirit de echipă.
  • Nu este necesară experiența, însă constituie un avantaj.
  • Acceptăm și cetățeni străini (Nepal, Sri Lanka) cu documente de ședere legală în România.

Descrierea jobului

  • Ambalarea produselor cosmetice conform standardelor de calitate.
  • Respectarea normelor de igienă și siguranță în procesul de producție.
  • Verificarea integrității ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄produselor și ambalajelor.

Beneficii:
  • salariu fix
  • bonuri de masa,
  • posibilitatea de calificare și specializare la locul de muncă,
  • oportunități de dezvoltare,
  • condiții de lucru sigure și un mediu stabil.
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024