Gratis

AMANETAR / OPERATOR AMANET / CASA DE AMANET

Lucky Gold Prime INF SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

  • cautam personal INTEGRU, AMBITIOS si cu dorinta de a se PERFECTIONA si evolua;
  • persoană pasionată, la curent cu ultimele tehnologii legate de produsele electronice și alte gadgeturi;
  • familiarizat cu sistemele de operare Android, iOS, Windows;
  • aptitudini de testare; (cunostintele testare AUR si AUTO sunt un plus, dar nu sunt conditii obligatorii);
  • abilităţi de comunicare și vânzare.

Descrierea jobului

  • evalueaza starea produselor aduse de clienti;
  • identifica eventualele probleme tehnice ale produselor;
  • consiliaza clientii in alegerea produselor de la ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀vanzare;
  • adăugare bijuterii si electronice pe site-ul propriu şi promovare pe site-urile de profil - platforme social, olx etc. (cunostinte legate de VANZARI ONLINE respectiv derulare de campanii de promovare sponsorizate in mediul online sunt considerate un plus).

Beneficii:
  • program flexibil;
  • salariu atractiv;
  • mediu placut de munca, echipa tanara;
  • posibilitate avansare - management local/regional.
Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 29 Aug. 2024 Expiră 28 Sept. 2024