Gratis

AJUTOR/JUNIOR GESTIONAR DEPOZIT

INTERNATIONAL TIBECOM & CO TRUST

Descrierea jobului

Societate comerciala angajeaza ajutor/junior gestionar depozit (produse cosmetice si detergenti!
Cerinte:
• Abilitati de organizare
• Bun comunicator,
• ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄Lucru in echipa;
• Corectitudine, seriozitate, atentie la detalii;
• Putere de munca

Reprezinta un plus- Carnet cat. B si Atestat ISCIR;

Responsabilitati specifice activitatii de gestiune:
- preda/receptioneaza marfa in forma fizica conform documentelor (factura fiscala, aviz de expeditie, nota de transfer, dispozitie de livrare);
- respecta conditiile si standardele de depozitare;
- participa la inventarierea stocurilor de marfa;
- pregatire comenzi;
- etichetare
- manipulare marfa
- incarcare/descarcare marfa

Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei.

OFERIM:

Incepand cu luna 4 venituri NETE 4.000 lei + 2 din urmatoarele benficii :
- pensie facultativa
- asigurari de sanatate
- servicii turistice
- abonament sport

Oferim urmatoarele bonusuri de fidelitate incepand cu anul 2 :
- al 13-lea salariu
- prima Paste
-prima Craciun

Rugam a se avea in vedere consituire garatie gestiune de 10% din salariul net conform Lege nr. 22/1969

Companie cu peste 20 de ani de prezenta pe piata din Romania cu activitate in promovarea (cresterea) si comercializarea produselor FMCG, reprezentant al unor branduri din Top 3 Italia, Franta, Elvetia, cu o cifra de afaceri de peste10 milioane Euro
Pentru mai multe detalii legate de companie a rugam vizitati www.international tibecom.ro
Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024