Gratis

Ajutor gestionar

ROPECO BUCURESTI SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Studii medii
  • Cunostinte operare Word si Excel
  • Cunostinte operare program de gestiune
  • Abilitati de comunicare si ascultare
  • Spirit de echipa
  • Orientare catre rezultate
  • Punctualitate, seriozitate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Receptionarea fizica corecta, cantitativa si calitativa, a bunurilor in depozit.
  • Introducerea in sistemul de gestiune a produselor, pe ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄baza documentelor de intrare, din punct de vedere cantitativ.
  • Operarea zilnica a miscarilor de stoc in programul de gestiune.
  • Actualizarea zilnica a stocului de marfa.
  • Operarea zilnica a intrarilor si iesirilor de marfa si pastrarea documentelor justificative privind evidenta stocurilor.
Beneficii acordate:
  • Bonus de performanta
  • Prime de sarbatori
  • Tichete de masa
  • Abonament servicii medicale
  • Transport decontat
  • Team-building
  • Evenimente/petreceri de companie
  • Pregatirea si eliberarea documentelor de insotire a marfii.
  • Expedierea produselor catre clienti.

Ropeco București SRL este unul dintre principalii furnizori pe piața locală pentru soluții si echipamente privind plățile electronice, procesare de numerar, securitate mecanica și enviro. De-a lungul celor 29 de ani de existență, ROPECO a devenit sinonim cu incredere, calitate, profesionalism.

Publicat 27 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 26 Iun. 2024