Gratis

Ajutor electrician/Tehnician sisteme securitate

RDD SECURITY SOLUTIONS SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Experienta in domeniul instalatiilor electrice de curenti slabi / curenti tari (montaj cablu / canal cablu / pat cablu, realizare conexiuni echipamente) constituie un avantaj

Organizat, responsabil, dinamic, dornic sa lucreze in echipa, dorinta de perfectionare;

Disponibilitate la deplasarile in teritoriu

Constituie avantaj curs tehnician sisteme de securitate

Permis auto categoria B.

Descrierea jobului

Beneficii

Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Salariu motivant, in functie de nivelul de cunostiinte, implicare, performanta si ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄rezultate;

Transport asigurat. Masina de serviciu.

Conditii de lucru ce respecta angajatii si cadrul legal;

Posibilitate de dezvoltare profesionala, instruire la locul de munca;

Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica.

Înfiinţată în 2013 societatea RDD Security Solutions continuă să se extindă oferind produse şi servicii care să satisfacă cerinţele celor mai pretenţiosi clienţi.
Principalul domeniu de activitate este instalarea şi întreţinerea sistemelor de:
detecţie şi semnalizare efracţie/incediu
supraveghere video
control acces şi pontaj electronic
interfonie şi videointerfonie
automatizări porţi.
instalatii electrice
Publicat 16 Iul. 2024 Reactualizat 16 Iul. 2024 Expiră 15 Aug. 2024