Gratis

Ajutor de bucatar - fara experienta

Mr Burgerland S.R.L.

Candidatul Ideal

Esti pasionat de gatit, apreciezi ingredientele de calitate si iti doresti sa lucrezi intr-un mediu cu o igiena impecabila? In cazul in care corespunzi descrierii, te asteptam in echipa noastra pentru un job part-time (4 ore dupa-amiaza) sau full-time, daca esti disponibil.

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara intr-o locatie street food din Bucuresti. Ce vei avea de facut?
- vei invata sa faci burgeri
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄- vei invata sa preiei comenzi si sa faci incasari
- vei impacheta produse
- vei invata sa igienizezi locul de munca conform exigentelor si standardelor in vigoare
- vei interactiona cu clienti

Suntem o echipa mica de oameni pasionati de bucatarie si HORECA. Ne dorim sa livram calitate unor oameni care stiu sa aprecieze produsele premium.
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024