Gratis

Agent Vanzari

MACRINI CAPITAL S.R.L.
50 poziții

Candidatul Ideal

Masina reprezinta o necesitate.
Abilitati excelete de comunicare.
Atitudine pozitiva si orientare catre obiective.
Capacitatea de a lucra in mod independent si de a va organiza eficient timpul.

Descrierea jobului

-Promovezi și vinzi produsele noastre printr-o interacțiune directă și plină de energie cu clienții
-Identifici și dezvolți noi oportunități ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀de vânzare prin construirea și menținerea relațiilor cu clienții noștri.
-Prezinti produsele intr-un mod profesionist si captivant.
-Posibilitatea de promovare in cadrul companiei.

Descrierea companiei

Companie GERMANA prezenta in peste 65 de tari.
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024