Gratis

AGENT VANZARI

SC CLIMA STUDIO SRL

Candidatul Ideal

  • cunostinte bune dе operare PC - pachet Microsoft Office;
  • Permis cat. B
  • experienta in relationarea cu clientii (reprezinta un avantaj experienta intr-un Call Center);
  • studii medii, un avantaj studii superioare.
  • orientare catre client si catre calitatea serviciilor prestate;
  • abilitati dе relationare si comunicare, gandire logica, structurata, memorie buna, atentie la detalii;
  • atitudine pozitiva si proactiva, empatie si intelegere;
  • spontaneitate, capacitatea dе a gestiona optim situatiile dificile/conflictuale, persuasiune;
  • spirit dе echipa, punctualitate, incredere in sine, autocontrol;
  • dorinta dе a se perfectiona continuu in domeniul vanzarilor, buna dispozitie.

Descrierea jobului

  • ofеrirеа de asistenta si consiliere clientilor - informatii complete si corecte;
  • identificarea nevoilor clientilor, consilierea si vanzarea produselor;
  • introducerea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀comenzilor in sistem;
  • comunicarea intr-un mod eficient cu colegii din alte departamente;
  • gestionarea prompta a solicitarilor (comenzi, sesizari) venite din partea clientilor;
Ce beneficii te așteaptă?
  • Salariu fix, tichete de masă și beneficii suplimentare;
  • Bonusuri de performanță;
  • Contract perioada nedeterminata.
  • Decontarea transportului;

Program de lucru L-V de la 08:00 la 16:00.
Punct de lucru : Dragomiresti-Deal, incinta CT Park Logistic.

Din 2007, SC CLIMA STUDIO SRL, s-a pozitionat pe piata din Romania ca o companie de import si distributie, ce promoveaza cele mai noi tehnologii din industria sistemelor de climatizare rezidentiale.
Publicat 16 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 15 Nov. 2024