Gratis

Agent Vânzări

MILMAGNET S.R.L.
2 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie să fie perseverent, ambițios, să aibă bazele în comunicare și să aibă experiență în relațiile cu clientul, mai ales B2B (Business to Business). Trebuie să fie dispus și să îi facă plăcere să lucreze cu oameni pentru a putea atinge obiectivele acestei poziții.

Descrierea jobului

Candidatul care va avea această poziție se va ocupa de vânzarea serviciilor agenției spre potențiali clienți noi prin diferite canale ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄de comunicare, precum telefon, e-mail sau meeting-uri online. Această persoana va trebuii sa contacteze proprietari de magazine online sau firme de servicii, iar obiectivul principal este de a programa meeting-uri online cu aceștia pe mai departe, iar ulterior să ii transforme în clienții firmei. Beneficiul acestei poziții este programul flexibil, susținerea unei echipe cu experiență și faptul că nu există limite din punct de vedere al sumei ce poate fi câștigată în urma vânzărilor de servicii. Angajarea se va face printr-o modalitate de colaborare, iar restul detaliilor vor fi discutate după analizarea candidatului.

Suntem o agenție specializată în gestionarea și scalarea campaniilor pe Facebook, Google & TikTok Ads. Și spun specializați, pentru că este singurul serviciu pe care îl oferim. Investim 100% energie și timp în reclamele PPC (Pay Per Click) și în nimic altceva, iar acest lucru ne oferă oportunitatea de a rămâne la zi cu informațiile și implementările pentru a putea lua cele mai bune decizii privind optimizarea campaniilor clienților noștrii. Am menegeriat peste 33 de conturi și investiții de peste 1.5M Lei în reclame în 2024. Misiunea noastră este să ne asigurăm că ne implicăm 100% în scalarea fiecărui client și că reușim să devenim un partener de sprijin pentru acesta.

Publicat 5 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 4 Nov. 2024