Gratis

Agent vanzari

THEMA COMERCIAL S.R.L.

Candidatul Ideal

Criterii de selectie:

- studii medii;
- posesor carnet de conducere categoria B;
- abilitati de comunicare atat verbale cat si scrise pentru a putea apela la potentialii clienti;
- abilitati de negociere si atitudine profesionala;
- punctualitate, gestionare buna a timpului de lucru;
- abilitati de organizare;
- experienta minima in domeniul vanzarilor directe

Descrierea jobului

Descrierea jobului:

-vizite zilnice atat la potentiali clienti cat si la cei aflati in portofoliu;
-dezvoltarea relatiei portofoliului ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂de clienti;

Beneficii:

- pachet salarial atractiv si motivant, in acord cu performanta (salariu fix, , comision din vanzari, prime etc.);
--mediu de lucru profesionist;
- promovare in urma performantelor profesionale obtinute;
- stabilitatea locului de munca;
- masina de serviciu, tableta ,telefon mobil.

Descrierea companiei
THEMA COMERCIAL SRL
Infiintata in anul 1995 ca firma de import si distributie,deci avand 29 de ani de experienta si activitate pe piata in domeniul vanzarilor , comercializeaza o gama bogata si diversa de produse cosmetice si igienico-sanitare, oferind garantia calitatii lor.acoperind aproape toate judetele tarii. Produsele noastre se adreseaza clientilor din toate tipurile de business: HoReCa, magazine, benzinarii, florarii, bacanii, fabrici, cladiri publice, institutii ale statului, clinici, farmacii, sali de sport, saloane de infrumusetare

Suntem fideli corectitudinii si muncii in echipa
Mediu de lucru placut, motivant si proactiv.

Cariera ta la Thema Comercial SRL
Inca de la inceputul activitatii sale pe piata romaneasca valorile umane si morale ale organizatiei au fost conturate, evidentiate, conservate si recompensate cu:
pachete salariale motivante.

Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 4 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024