Gratis

AGENT VANZARI

SpotVision Lighting Distribution SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Studii cu profil tehnic. (Insalatii electrice,Constructii,Automatizari,Sisteme Fotovoltaice)
Experienta in domeniu / vanzari materiale electrice/vanzari sisteme fotovoltaice (minim 3 ani)
Abilitati de comunicare,prezentare si negociere
Cunostinte in operarea programelor Excel,Microsoft Office,Word etc.
Experienta de lucru in elaborarea ofertelor.
Permis de conducere ( categoria B)

Descrierea jobului

Mentine si dezvolta relatiile deja existente cu partenerii companiei,plus indentificarea de noi parteneri.
Promovarea produselor companiei.
Urmarirea incasarilor.
Cunoasterea pietei ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈de profil,concurenta
Disponibilitate deplasari in tara

Beneficii

Salariu atractiv - 6000 RON NET
Bonus din vanzari
Masina de serviciu
Telefon de serviciu
Prime de sarbatori
Zile libere legale
Program flexibil

Spot Vision Lighting Distribution este o companie privata infiintata in anul 1994 avand ca profil de activitate comercializarea materialelor electrice.Din 2019 compania importa si vinde panouri solare si structuri.
Din 2021 am dezvoltat un departament care se ocupa de ofertare,proiectare si montajul sistemelor fotovoltaice.
Compania detine o fabrica de productie in Romania si in Turcia.
Sediul companiei este in cladirea proprie din Bucuresti sector 6.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024