Gratis

Agent vanzari

Latte - coffee to go
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Ai abilitati de ascultare activa si comunicare eficienta;
  • Capacitatea de a stabili relatii de incredere;
  • Ai abilitati de negociere si orientare spre nevoile clientului;
  • Ai o atitudine pozitiva, esti optimist/a;
  • Esti motivat si orientat către realizarea obiectivelor si îndeplinirea target-ului;
  • Experienta in vanzari/telesales/call center constituie un avantaj;

Descrierea jobului

Căutăm Agent vanzari care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Latte – coffee to go și să ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈îmbunătățim performanța în vânzări.

Despre noi
Oferim afacere la cheie de la 0 pana la primele vânzări. Avem un concept interesant si foarte interactiv pe care vrem să îl extindem cu ajutorul tau - Cafenele self-service coffee to go.
Creștem rapid și activ, în ultimele 6 luni ne bucurăm de rezultate mari, reușind să creștem semnificativ numărul de lead-uri primite. Din acest motiv căutăm un agent de vânzări dedicat, cu initiativa si dornic sa lucreze intr-o echipa motivata si intr-un mediu dinamic de vanzari.
Investim în instruirea continuă a echipei noastre, investim necontenit în comunicarea cu clienții noștri, activi și cei potențiali.
Ne ajutăm clienții prestând servicii adaptate necesităților pentru a satisface preferințele legate de estetică, preț și calitate.

Pe postul de Agent vânzări vei fi responsabil de urmatoarele obiective importante:
● Contactarea potentialilor clienti, efectuarea unui numar de 70+ apeluri pe zi la baza de leaduri calde (nu contactam piata rece).
● Să sustii intalniri la sediul nostru și online;
● Să faci constant follow-up către clienții indeciși;
● Să răspunzi la mesajele clienților pe Whatsapp/Social Media;
● Cunoașterea și înțelegerea serviciilor, produselor și ofertelor companiei;
● Să cunoști și să respecți procesele și procedurile de lucru ale companiei;
● Inregistrarea/actualizarea in CRM a informațiilor primite de la clienți;

În ce condiții suntem dispuși să cooperăm:
● Oferim unui salariu motivant;
● Sistem de motivație bazat pe salariu fix + bonusuri;
● Program de lucru: luni-vineri de la 9.00 la 18.00 cu pauză de prânz;
● Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z.
● Concediu de odihnă și concediu medical;

Latte - coffee to go este producător de cafenele self service. Aducem cafeaua de specialitate mai aproape de consumator și ajutam partenerii noștri să facă bani. Vindem cafenele-self service în formă de franciză în toată România și ne extindem rapid, astfel căutam persoane responsabile în echipa noastră. Ce presupune Latte - caffe to go ca brand Avem cam 3 ramuri în care activăm și vrem să ne extindem

Producția și vânarea cafenelelor în sistem de franciza. Vânzarea materiei prime Comisioane bancare și bonusuri din conectarea lor la banca parteneră.

Să aducem cafeaua mai aproape a devenit un trend global. Uneele din cele mai cunoscute fiind Starbucks, costa, Latte Fiecare cu minusurile și plusurile lor. "Avem menirea să înlocuim cele peste 100 000 de aparate de vending obișnuit cu cafea de proastă calitate”

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024