Gratis

AGENT VANZARI

ELITE UNIFORMS

Candidatul Ideal

  • Orientare catre clienti, atitudine proactiva;
  • Bune abilitati de comunicare si negociere(calm si diplomat);
  • Persoana sociabila si dezinvolta;
  • Persoana organizata si atenta la detalii (Onestitate, dinamism, orientare spre rezultat);
  • Abilitatea de a indentifica si rezolva problemele aparute;
  • Capacitatea de preluare si operare comenzi;
  • Abilitati de calcul matematic;
  • Cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj;
  • Disponibilitatea pentru lucrul la birou;
  • Usurinta in utilizarea computerului si navigare internet;
  • Permis categoria B, minim 2 ani;
  • Experienta anterioara in vanzari B2B;
  • Experienta in vanzare consultativa;

Descrierea jobului

Descrierea postului :
  • Prospecteaza si dezvolta piata pentru noi clienti;
  • Promovarea si vanzarea produselor din portofoliu (domeniul de activitate ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂confectii - echipamente de lucru angajati si nu numai)
  • Realizarea obiectivelor de vanzari setate, prin administrarea si indeplinirea targetului stabilit;
  • Mentinerea relatiei cu clientii si dezvoltarea portofoliului de clienti existenti;
  • Urmareste furnizarea serviciilor si se asigura ca sunt respectate conditiile si termenele de livrare ale acestora;
  • Respecta sistemul de calitate si procedurile interne ale companiei;
  • Asigura executia sarcinilor la cel mai ridicat nivel, conform standardelor companiei;
Beneficii :
  • Contract de munca permanent;
  • Abonament medical la clinica privata;
  • Salariu Fix + Bonus target, bonuri de masă valoare 30 RON;
  • Masina,Laptop + Telefon;
  • Oportunitatea de a lucra intr-o echipa tanara si dinamica;
  • Se lucrează DOAR program full-time L-V: 08:30 - 16.30 (cu weekend liber);
  • Oportunitatea de dezvoltare pe plan profesional;
  • Posibilitatea de a dobândi o experiență valoroasă în comunicarea cu clientul;

ELITE UNIFORMS este o companie care concepe și confecţionează uniforme și echipamente de lucru personalizate pentru domenii de activitate diverse, retail, HORECA, uniforme, medicale, de birou și multe altele. Ofera servicii personalizate pe parcursul derulării întregului proces de vânzare, de la ofertare la design, conceperea și execuţia tiparului, croială, coasere, finisare și până la livrare. Produsele noastre sunt de cea mai bună calitate, transformă calitatea materialelor folosite în beneficii reale pentru angajații care le utilizează.
Pentru mai multe informatii asteptam CV-ul pe adresa: andreea.cotoara@coolibri.ro

Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 21 Iun. 2024 Expiră 28 Iun. 2024