Gratis

Agent Vanzari

Cord Impex
5 poziții

Descrierea jobului

Colegii nostri vor fi cei care sa accepte provocarea:
-de a promova si vinde produsele si imaginiea companiei in conformitate ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄cu standardele si strategia acesteia;
-de a stabili un parteneriat si de a dezvolta portofoliul de clienti consolidand relatiile de afaceri;
-de a urmari derularea vanzarilor cu un inalt profesionalism;
-de a planifica prospectarea pietei si de a raporta periodic rezultatele;
-de a-si atinge obiectivele lunare de vanzare si incasare;

Abilitati de comunicare
-Dorinta permanenta de perfectionare;
-Capacitate de planificare si organizare a timpului;
-Orientat spre rezultate, reuseste de cele mai multe ori ceea ce si-a propus;
-Persoana capabila de automotivare, energica;
-Persuasiv, cu excelente abilitati de vanzare si negociere;
-Experienta relevanta in vanzari, preferabil in FMCG
-Buna cunoastere a portofoliului de clienti din judetul Dambovita constituie un avantaj
-Permis de conducere categoria B;

Înfiinţată la 1994, S.C. CORD IMPEX S.R.L. s-a dezvoltat continuu, devenind un exponent important si apreciat pe piata berarilor din judetele Prahova si Dambovita. Motivul principal il constituie dezvoltarea sectorului de piata, atat prin cresterea portofoliului de clienti si produse, cat si a platformei logistice (depozite, flota) si profesionalismul personalului angrenat direct in vanzari.

In prezent S.C. CORD IMPEX S.R.L. ocupa pozitia de lider in randul distribuitorilor de bere din judetele Prahova si Dambovita. Beneficiarii activitatii noastre sunt in primul rand clientii carora trebuie sa le castigam, prin toate mijloacele, increderea.
Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 20 Iul. 2024