Gratis

Agent Vanzari

Prestige Miralex SRL

Candidatul Ideal

Agent Vanzari / Distributie

Realizarea planului de vanzari in zona alocata;
Identificarea de noi clienti;
Cresterea cotei de piata a produselor;
Incasarea soldurilor din piata.

Descrierea jobului

- abilitati de comunicare;
- capabil de a promova si vinde produsele companiei;
- mentinerea si dezvoltarea relatiei de clienti;
︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀- incasarea banilor la termenele fixate;
- experienta nu este obligatorie dar poate fi un avantaj;
- permis conducere categoria B.
- masina de serviciu;
- pachet de beneficii direct corelat cu rezultatele activitatii.
Publicat 13 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 13 Iul. 2024