Gratis

Agent Vânzări Zonal-Muncă de Teren+Home Office

Hattrick Sport S.R.L.
4 poziții

Candidatul Ideal

Ești experimentat în vânzările B2B și te simți în largul tău pe teren?

Căutăm un agent de vânzări dedicat, cu cel puțin 2 ani de experiență în vânzări directe pe teren. Rolul tău va implica coordonarea proiectelor de vânzare, cu sprijin din partea unui asistent de vânzări care se ocupă de sarcinile administrative.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Participarea la ședințele zilnice și săptămânale cu echipa;
  • Planificarea zilei de muncă în funcție de task-urile zilei;
  • Creearea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄rapoartelor de vânzări;
  • Folosirea programului CRM al firmei unde sunt gestionate informațiile interne;
  • Realizarea targetului de vânzări și dezvoltarea strategiilor de vânzare;
  • Realizarea kpi-urilor stabiliți lunar;
  • Vizite la clienți, pregătirea ofertelor personalizate și gestionarea proiectelor;
  • Colaborarea cu echipa de back-office/asistent vânzări, care se ocupă de documentația necesară (facturare, contracte, comenzi la furnizori) la indicațiile tale;
  • Colaborarea cu echipa de montaj;
  • Tu ești cel care supervizează întregul proiect până la finalizare.
Ce oferim:
  • Salariu fix + comision atractiv bazat pe performanță ;
  • Laptop, telefon și mașină de serviciu (inclusiv kilometri personali);
  • Program flexibil, cu lucru atât de acasă cât și
  • Asigurare medicală privată;
  • Cadouri de ziua ta, Paște, Crăciun;
  • Acces la cursuri de dezvoltare personală și profesională.

Dacă ai experiență în vânzări și în munca de teren, aplică acum, completând formularul nostru și alătură-te unei echipe care îți recunoaște meritele!

Din 2008, contribuim la creșterea calității și siguranței pe terenurile de sport, construind spații sigure, special amenajate pentru practicarea jocurilor sportive, pentru petrecerea timpului în aer liber și pentru activitățile copiilor.
Viziune: Să îmbunătățim calitatea vieții și sănătatea în comunitățile noastre prin construirea de spații sportive și recreative premium.
Misiunea: Ne dedicăm să oferim clienților servicii de top în domeniul construcțiilor sportive și recreative, perfecționând constant echipa și selectând cu atenție produse de calitate, în timp ce rămânem aliniați la inovațiile industriei,definind astfel standardul de excelență în domeniu.
Valori: Cultivăm integritatea și responsabilitatea, ne focusăm pe satisfacția clientului și bunăstarea angajaților, promovăm dezvoltarea continuă și întărim colaborările pozitive în echipa noastră și cu partenerii noștri.
Servicii Global Sport
• Consultanță gratuită în alegerea produselor potrivite pentru client;
• Construcții sportive de la A la Z (terenuri sportive cu gazon artificial și tartan)
• Amenajări locuri de joacă si fitness exterior (pardoseală și echipamente)
• Amenajări spații publice și rezidențiale (gazon artificial decorativ)
• Servicii de mentenanță terenuri de sport amenajate cu gazon artificial

Publicat 8 Oct. 2024 Reactualizat 15 Oct. 2024 Expiră 7 Nov. 2024