Gratis

AGENT VANZARI TRADITIONAL TRADE-divizia Henkel

SC ELGEKA-FERFELIS ROMANIA SA

Candidatul Ideal

Divizia Henkel LHC&BC detine pozitii de lider de piata la nivel mondial, avand in portofoliu branduri in continua expansiune. In acest sector in continua miscare, succesul depinde de inovatia constanta si produse de inalta calitate. Esti pregatit sa lucrezi intr-un mediu provocator, dar in acelasi timp dinamic? Atunci acesta este locul potrivit pentru a-ti incepe cariera!
Elgeka-Ferfelis Romania, pentru Divizia LHC & BC, cauta persoane competente pentru utilizarea unor tehnici eficiente de vanzare si strategii pentru a creste vanzarile si actuala baza de date a clientilor si pentru dezvoltarea de noi afaceri in zona alocata.

Candidatul ideal
  • Minim 1-2 ani experienta in vanzari
  • Experienta in FMCG reprezinta un avantaj
  • Studii medii sau superioare
  • Cunostinte de baza de limba Engleza si de operare tableta
  • Abilitati analitice si organizatorice
  • Focus pe rezultate si performanta
  • Gandire antreprenoriala
  • Bune abilitati de comunicare si negociere
  • Permis de conducere categoria B

Descrierea jobului

Obiectivul principal:
Realizarea volumelor de vanzari si gestionarea portofoliului de clienti, respectand standardele şi politicile companiei.

Responsabilităţi principale:
  • Promovarea si vanzarea produselor companiei (Laundry Home Care & Beauty Cosmetics) catre clientii TT din judetele Cluj si Salaj
  • Analiza de piata si monitorizarea concurentei.
  • Stabilirea si mentinerea unei relatii profesionale cu clientii.
  • Atingerea obiectivelor lunare si anuale de vanzari, discutate si agreate cu managerul direct si identificarea oportunitatilor de dezvoltare
Beneficii:
  • Pachet salarial competitiv
  • Abonament medical la clinica privata
  • Tichete cadou de Paste si Craciun
  • Oportunitatea de a lucra cu cei mai buni profesionisti in domeniu

ELGEKA-FERFELIS ROMANIA SA este una dintre cele mai mari companii de distribuție din România cu o experiență de peste 20 de ani in FMCG, oferind servicii de vânzări și merchandising de talie mondială, marketing și marketing comercial, servicii de planificare financiară și servicii complete de logistică și distribuție prin intermediul celor 12 filiale din Bucuresti si principalele orase ale tarii. Printre cei mai importanti furnizori distribuiti se gasesc: Shell, Henkel, Kotany, Coseli, Septona, Arivia, Olympic, Himalaya.

Publicat 11 Oct. 2024 Reactualizat 11 Oct. 2024 Expiră 10 Nov. 2024