Gratis

Agent Vanzari Timisoara

KVADRAT FRAMES S.R.L.

Candidatul Ideal

Candidatul trebuie să fie o persoană comunicativa, serioasa si responsabila! Experienta in vanzari este obligatorie, candidatul trebuie sa aiba experienta in:
- prospectarea pietei pentru noi oportunitati de vanzare
- elaborarea si executarea unui plan de vanzari de termen scurt, mediu si lung

Descrierea jobului

Descrierea sarcinilor:
Realizeaza si executa planul de vanzari in vederea realizarii cifrelor
Prezinta si promoveaza direct serviciile prin realizarea de ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁oferte pentru clientii ︈︆​︁︂︆​︈︀​︇︇potentiali si cei existenti. Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si a cresterii cotei de piata a produselor / serviciilor in zona in care actioneaza.
Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora.
Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei
Acorda consultanta si feedback clientilor in legatura cu produsele vandute.
Raspunde de promovarea imaginii firmei in relatiile cu clientii.

Ce oferim:
Posibilitatea de a avansa in cadrul organizatiei
Salariu fix+Comisioane

În 2020, pasiunea noastră pentru înrămarile deosebite a dat naștere la Kvadrat. De la proiecte mici pentru prieteni la un atelier înfloritor, am transformat fiecare înrămare într-o poveste. Astăzi, suntem lideri în nișa înrămărilor personalizate, iar clienții noștri de pretutindeni ne recomandă cu fiecare ocazie!

Publicat 1 Aug. 2024 Reactualizat 29 Aug. 2024 Expiră 31 Aug. 2024