Gratis

Agent vanzari telesales

ROFRAN SERV SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență în vânzări prin telefon;
  • Posibilitatea de a lucra dintr-un loc fără gălăgie;
  • Disponibilitatea de a vorbi 5-6 ore la telefon pe zi de pe telefonul propriu și folosind laptop-ul propriu;
  • Are deja un PFA/SRL de pe care ne va factura comisionul.

Descrierea jobului

  • Vei suna ”la rece” pe baza unor liste de firme și te vei strădui să acaperzi atenția interlocutorului. Aceasta ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂cea mai grea parte a sarcinii deoarece persoanele pe care le suni sunt foarte aglomerate. Vei vorbi doar cu persoanele de decizie - administratorii firmei;
  • Vei propune spre vânzare un produs de publicitate de care clientul sigur are nevoie și care aduce imediat rezultate (vânzări) clientului;
  • Produsul a fost conceput astfel încât implementarea lui să fie foarte facilă pentru client;
  • Costul produsului este ușor de comparat în piață și oferim ”cel mai mic preț garantat” în sensul că, dacă clientul găsește același produs la un competitor, suportăm noi costurile pentru client;
  • Clientul plătește la livrare, după ce beneficiază deja de rezultate - plătește din vânzările nou generate;
  • Avem deja agenți care activează și care pot oferi suport noilor agenți. În medie, un agent astăzi generează un comision de 10-12.000 lei lunar în funcție de cât lucrează;
  • Există deja un portofoliu de peste 100 de clienți care au beneficiat cu succes de acest serviciu, deci poți oferi testimoniale reale.

Suntem o companie de marketing online care folosește tehnologia AI (machine learning + data science) pentru a realiza produse cu eficiență sporită pentru clienții noștri. Operăm mai multe portaluri/aplicații proprii și activăm preponderent în domeniul construcții și imobiliare.
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 27 Aug. 2024 Expiră 26 Sept. 2024