Gratis

Agent vanzari telefon si ofertare cu si fara experienta

HCC Evolution

Candidatul Ideal

Cautam o persoana organizata, atenta la detalii si orientata catre performanta pentru o pozitie de Agent vanzari telefon si ofertare pentru unul dintre clientii nostri, o companie ce activeaza in domeniul energiei.

Ne dorim sa te cunoastem daca ai:
  • Experienta de minima de vanzari si ofertare
  • Cunosti pachetul Office (Word, Excel)
  • Esti familarizat cu notiuni de baza din energie
  • Atentie distributiva, orientata catre detalii
  • Capacitate de a contacta clinti telefonic zilnic si a face oferte
  • Bune abilitati de comunicare si relationare

Descrierea jobului

Ce vei face?
  • Procesarea si ofertarea cererilor lansate de clienti;
  • Contactarea clinetilor din baza de date pentru a le ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃oferta produsele
  • Comunica cu celelalte departamente in vederea bunei desfasurari a activitatii
  • Administrarea bazei de date a contractelor

Beneficii:
  • Training
  • Oportunitate de invatare continua
  • Mediu de lucru placut
  • Salariu fix + comision, alte beneficii
Publicat 17 Iun. 2024 Reactualizat 17 Iun. 2024 Expiră 17 Iul. 2024