Gratis

Agent vanzari sisteme fotovoltaice RePowerEu

SC. ELECTRO-SERVICE SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Dispus la deplasări. Activitatea este de 80% teren!
Absolvent de studii superioare in domeniul tehnic/economic/administratie
Experienta in utilizarea pachetului de programe Microsoft Word si Microsoft Excel
Experienta in ︆programe cu finantare nerambursabila constituie avantaj
Persoana pe care o cautam trebuie sa fie organizata, harnica, responsabila, sociabila, autodidacta dornica de invatare.
Persoana cautata trebuie sa aiba capacitatea de lucru in echipa si uneori in conditii de stres pentru a face fata termenelor impuse in cadrul programelor/proiectelor de finantare nerambusabila.

Descrierea jobului

1. Caută contacte noi zilnic. Se va adresa către Primariile si Consiliile Judetene din tara pentru prezentarea programului RePowerEu.
2. ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Transmite / întocmește oferte pentru clienți
3. Menține relația cu clienții
4. Întocmește documentele specifice programului de finanțare.
5. Întocmește săptămânal raportul privind activitatea, pentru a măsura indicii de performanță
6. Promovează serviciile și produsele firmei
7. Pregatește materiale informative și devize pentru lucrări
8. Corespondență (email, posta, curier, etc.)
9. ... lasăm un loc liber pentru ce ne mai vine in minte pe parcurs

Ne numim Electro-Service, suntem prezenti in on-line cu site-ul www.genway.ro, din anul 1991 oferim o gama completă de sisteme de securitate si fotovoltaice printre care putem enumera:
- invertoare Fronius
- panouri fotovoltaice JA Solar
- sisteme de interfonie audio video ABB Genway
- sisteme de detecție la efracție Satel
- echipamente pentru supraveghere video analogice si digitale Avtech, Gnv
- echipamente de control acces și încuietori electrice Headen
- automatizari pentru porți Powertech
- instalații de iluminat
- instalatii termice si sanitare
- centrale termice
- sisteme de aer conditionat

Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024