Gratis

Agent Vanzari Showroom - Firma de Mobila

FAST CONSTRUCT SRL

Candidatul Ideal

Angajăm Agent Vânzări Showroom - Firmă de Mobilă
Cerințe:

Experiență în vânzări, preferabil în domeniul mobilierului sau designului interior, constituie un avantaj, dar nu este obligatoriu;
Abilități excelente de comunicare și prezentare;
Orientare către client și capacitatea de a înțelege nevoile acestora;
Cunoștințe despre tendințele în designul de interior reprezintă un avantaj;
Atitudine proactivă și spirit de echipă;
Cunoștințe de operare PC și gestionare a comenzilor;
Permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Prezentarea și vânzarea produselor de mobilă din showroom;
Consilierea clienților în alegerea pieselor de mobilier potrivite nevoilor lor;
Realizarea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀ofertelor personalizate și negocierea condițiilor comerciale;
Menținerea unei relații excelente cu clienții și oferirea de suport post-vânzare;
Participarea activă la organizarea showroom-ului și menținerea unui spațiu atractiv;
Îndeplinirea obiectivelor lunare de vânzări.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv (salariu fix + comision din vânzări);
Mediu de lucru plăcut într-un showroom modern;
Oportunități de creștere și dezvoltare profesională;
Bonusuri de performanță.
Dacă ești o persoană pasionată de vânzări, trimite-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: office@fastconstruct.ro.

Alătură-te echipei noastre și ajută clienții să își transforme casa în "acasă"!

Suntem o companie de top în domeniul producției și comercializării de mobilier. Produsele noastre îmbină designul modern cu funcționalitatea, oferind soluții personalizate pentru amenajarea locuințelor și a spațiilor comerciale. Cu un showroom elegant și o echipă profesionistă, suntem dedicați să oferim clienților noștri cele mai bune soluții pentru confortul și estetica spațiilor lor.
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 20 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024