Gratis

AGENT VANZARI SATU MARE

ALCONOR COMPANY SRL

Candidatul Ideal

- experienta in vanzari
- sa fie serios
- abilitati bune de comunicare
- seriozitate si punctualitate, credibilitate, dinamism, autodeterminare ︉︇︀︈︀︅️︄​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎si incredere in fortele proprii, precum si capacitate de rezolvare promta a problemelor
- persoana responsabila, eficienta
- bune abilitati de relationare cu diverse categorii de persoane
- orientare catre rezultate
- cu domiciliul in Satu Mare sau Negresti-Oas

Descrierea jobului

- administreaza si dezvolta portofoliul de clienti si de furnizori autohtoni si straini
- dezvolta continuu reteaua locala de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄clienti in zona arondata si mentine in relatiile cele mai bune clientii deja formati
- prezinta, promoveaza si vinde produsele in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei
- intocmeste documentele comerciale
- inregistreaza la zi miscarile de stocuri in fisele de magazie si le preda departamentului contabilitate

ALCONOR COMPANY a fost înființată în anul 1999 având ca obiect principal de activitate producţia de băuturi răcoritoare și alte băuturi nealcoolice.

Platforma centrală este situată în partea de nord - vest a ţării, în localitatea Carei, județul Satu Mare. Începand cu cel de-al 15 an de activitate, compania noastră a inaugurat o nouă platformă situată în localitatea Voluntari- București.

De-a lungul anilor, și gama noastră de produse a cunoscut o adevărată transformare. Dacă la început îmbuteliam doar băutură răcoritoare carbogazoasă, în ambalaj pet, în prezent, datorită tehnologiilor moderne pe care le aplicăm în fluxul de producție, deținem posibilități multiple- ambalaje pet la doză sau diverse volume.

Publicat 15 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 14 Nov. 2024