Gratis

Agent Vanzari / Reprezentant vanzari

A.S.VACUUM SISTEM S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Descrierea Candidatului Ideal

Ești în căutarea unui loc de muncă dinamic și plin de provocări? Dacă te simți confortabil lucrând în afara biroului, avem oportunitatea perfectă pentru tine: Reprezentant de Vânzări.

Profilul tău se potrivește acestui rol dacă:

- Deții permis de conducere categoria B (deținerea unui autoturism personal constituie un avantaj);
- Ești ambițios și motivat să te afirmi în domeniu;
- Ești deschis la învățare și îți dorești să evoluezi profesional;
- Ești o persoană sociabilă, cu abilități de comunicare dezvoltate;
- Preferi un program de lucru flexibil care îți permite să-ți gestionezi eficient timpul;
- Îți dorești să construiești o carieră solidă în vânzări;
- Îți place să lucrezi pe teren și să interacționezi direct cu clienții.

Pe scurt, dacă ai pasiune pentru ceea ce faci și ești dispus să depui eforturi constante, șansele tale de succes sunt considerabile!

Descrierea jobului

Descrierea Jobului

Ce îți oferim?

- Pachet salarial motivant: Venituri între 3000-8000 lei, compuse din salariu fix, comision ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂lunar din vânzări și bonusuri de performanță.
- Training specializat: Oferim programe de instruire indiferent de nivelul tău de experiență.
- Mediu de lucru plăcut:Un mediu de lucru prietenos și colaborativ.
- Oportunități de dezvoltare profesională: Posibilități reale de creștere și avansare în carieră.
- Stabilitate profesională: Un loc de muncă sigur și stabil.
- Echipă dinamică:Șansa de a face parte dintr-o echipă tânără, energică și competitivă.
- Beneficii suplimentare: Decontare transport, team-building-uri, cafea/ceai/snacks la birou, și evenimente/petreceri de companie.

Aceste beneficii sunt concepute pentru a te susține în atingerea obiectivelor tale profesionale și pentru a asigura un echilibru optim între viața profesională și cea personală.

Descrierea companiei

Descrierea Companiei
Suntem un distribuitor autorizat în România, cu o experiență internațională de peste 100 de ani în marketing, management și vânzări. Prezenți pe piața românească din 1994, am deschis filiale în București, Constanța, Ploiești, Pitești, Timișoara, Iași, Sibiu, Târgoviște, Cluj, Buzău, Brașov și Târgu Mureș.
Oportunități continue de dezvoltare profesională, posibilități de promovare și stabilitatea unui parteneriat pe termen lung.
Compania noastră se află într-o fază de expansiune, cu multiple posturi disponibile în diverse domenii.
Be positive! We are positive!
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 18 Sept. 2024