Gratis

Agent vanzari - Regiunea Vest

DUEA AGRIZOOTECH S.R.L.

Candidatul Ideal

Experiența în domeniu nu este obligatorie, dar dacă o ai va fi apreciată și luată în considerare

Dorim in echipa noastra un coleg/a care sa ocupe pozitia de Agent Vanzari Regional; aşteptăm să ne cunoşti mai bine şi să vii alături de noi!
  • Abilitati de negociere, comunicare, tact si amabilitate in relatia cu clientii;
  • Cunostinte despre produsele din domeniul tehnic de ordin general/agricol (constituie un avantaj);
  • Persoana organizata, dinamica si orientata spre rezultate;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Disponibil la deplasari;
  • Persoană deschisă spre invatare, autodezvoltare, orientată spre rezultate si performante.

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea portofoliului prin cautarea permanenta de noi clienti;
  • Prospectarea pieței, identificarea potențialilor clienți;
  • Gestionarea portofoliului de clienti existenti
  • Consilierea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀tehnică a clienților;
  • Prezentarea și promovarea produselor companiei;
  • Identificarea ofertelor potrivite pentru fiecare solicitare în parte;
  • Implementarea politicii comerciale in raport cu clientii;
  • Elaborarea rapoartelor periodice referitor la activitatea desfasurata.

Beneficii:
  • Echipa tanara si energica;
  • Oportunitati profesionale si suport in dezvoltarea carierei;
  • Companie solida prezenta la nivel european care si-a inceput activitatea si in Romania
  • Formare profesionala in tara si in strainatate
  • Venituri motivante, bonusuri din vanzari;
  • Contract de munca pe perioada nedetrminata;
  • Comisioane lunare din tragetul de vanzari.

Compania Duea Agrizootech apartine grupului Antonini din Padova, Italia. De mai bine de 25 de ani DUE A SRL produce si comercializeaza structuri performante pentru zootehnie si agricultura fiind lider pentru productia de tuneluri si structuri acoperite cu prelata, multifunctionale.

In septembrie 2022 grupul Antonini infiinteaza Duea Agrizootech Romania (www.duea-romania.ro) pentru a oferi produsele sale clientilor din Romania. Succesul inregistrat de grupul Antonini se bazeaza pe echipa de profesionisti cu care lucreaza pentru a satisface nevoile clientilor sai. Suntem recunoscuti in piata pentru calitatea produselor si pentru respectarea angajamentelor luate fata de clienti.
Publicat 28 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 28 Iul. 2024