Gratis

AGENT VANZARI PROIECTE FONDURI EUROPENE

TOSIM ENERGY S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Recrutam consultanti vanzari fonduri europene în cadrul departamentului de vanzari, ca urmare a extinderii companiei. Suntem o echipă tânără, dinamică și în continuă dezvoltare.

Experienţă în consultanță pe fonduri nerambursabile este un avantaj, dar nu e obligatorie.

Consultantul în accesarea finantarilor nerambursabile oferă servicii integrate de consultanta pentru contractarea, scrierea și implementarea proiectelor finanțate din instrumente structurale, fonduri guvernamentale și alte surse.

Descrierea jobului

Responsabilități

Contactarea clientilor și contractarea serviciilor de consultanta (pentru departamentul de vanzari)
Menținerea legăturii cu clienții și informarea acestora ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁cu privire la oportunități de finanțare
Documentarea și analiza permanentă a soluțiilor de finanțare pentru potențialii beneficiari
Evaluarea eligibilitatii clienților, a ideilor de proiect și a cheltuielilor propuse

Beneficii

Laptop de serviciu
Telefon de serviciu
Sistem atractiv de comisionare bazat pe performanță
Asigurare de Sanatate Premium
Bonusuri pentru numarul de contracte semnate si achitate
Bonus Trimestrial si Semestrial
Cursuri de dezvoltare a cunoștințelor, Tehnici de Vanzari și Antreprenoriat Gratuite
Oportunități de socializare și participare la evenimente ale companiei
Bonusuri de performanta

Cerințe

Competențe și cunoștințe în domeniul vanzarilor /accesării fondurilor nerambursabile
Cunoștințe de operare PC, în special: Google Drive, Excel, Word și PowerPoint,CRM
Capacitate foarte bună de comunicare, relaționare cu clienții și negociere
Cunoașterea legislației în materie și a instrucțiunilor specifice aplicabile proiectelor europene
Capacitatea de a respecta termene limita
Atenție la detalii, bun organizator, capacitate de analiza si sinteza, proactivitate
Absolvirea unor cursuri precum: Manager de proiect, Expert achiziții publice, Formator, Expert accesare fonduri nerambursabile, Evaluator proiecte – constituie un avantaj.
Absolvirea unei facultăți cu profil economic, constituie un avantaj

Descrierea companiei

Despre noi

Suntem o echipă specializată în consultanță pentru proiecte finanțate din surse europene și guvernamentale, oferind servicii integrate de la elaborare la implementare. Ne găsiți în inima Bucureștiului, ajutând clienții să transforme viziuni în realitate prin expertiza noastră în accesarea și gestionarea fondurilor. Colaborăm cu organizații din toate sectoarele pentru dezvoltare durabilă și impact maxim.

Echipa noastră dedicată este aici să vă fie partener de încredere în succesul proiectelor dumneavoastră. Contactați-ne pentru soluții adaptate și inovatoare!
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024