Gratis

AGENT VANZARI PRODUSE METALURGICE

Baurom Construct SRL

Candidatul Ideal

Cerinte :

Studii medii sau superioare ,economice sau tehnice;
Experienta minim 2 ani pe un post similar;
Cunoasterea pietei de produse metalurgice si a materialelor de constructii;
Cunostinte despre piata locala din domeniul industriei si constructiilor;
Abilitati de comunicare si organizare;
Abilitati de negociere;
Disponibilitatea de a efectua calatorii in interesul companiei;
Cunostinte utilizare PC ( Word, Excel);
Carnet de conducere categoria B

Descrierea jobului

Atributii principale :

Mentinerea permanenta a legaturilor comerciale cu clientii existenti.
Dezvoltarea retelei de clienti existenti
Dezvoltarea cifrei de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄afaceri pe zona de competenta
Realizarea obiectivelor planificate prin desfasurarea activitatilor zilnice in concordanta cu politicile si regulile interne ale organizatiei ( ofertare, livrare, incasare etc.).
Raportarea periodica a rezultatelor actiunilor intreprinse
Propunerea de solutii privind fidelizarea partenerilor si cresterea cotei de piata.
Mentinerea unui standard ridicat al calitatii serviciilor

Baurom Construct comercializeaza produse metalurgice ( tabla, profile metalurgice ), produce si vinde otel beton fasonat, carcase si piloti , confectie metalica.
Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024