Gratis

Agent Vanzari Magazin Vodafone - Campia Turzii

TRETIS S.R.L.

Candidatul Ideal

Cu o oportunitate care promite atât de mult, nu poți greși! Dacă vrei să fii în centrul acțiunii și să fii plătit peste medie pentru asta, atunci ești exact persoana de care avem nevoie la Campia Turzii în rolul de Sales Advisor!

Descrierea jobului

Ce vei face?
• Vei fi ca un super-erou al clienților, interacționând direct cu ei și oferindu-le cele mai tari ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀produse, oferte și servicii de la Vodafone.
• Vei fi un expert în rezolvarea problemelor, oferind suportul necesar pentru a face ca toți clienții să plece cu un zâmbet.
• Vei face echipă cu colegii tăi pentru a lovi în targetul de vânzări al magazinului ca un adevărat campion!
Ce te face potrivit pentru acest job?
• Ai o pasiune pentru vânzări sau vrei să-ți construiești o carieră în acest domeniu? Ești energic și ai abilități de comunicare care te fac să strălucești în orice situație.
• Vrei să faci parte dintr-o companie de top, cu o reputație impecabilă și o echipă dinamică.
• Ai o fascinație pentru tehnologie și vrei să fii mereu la curent cu ultimele noutăți.
Dacă ai zis da la toate acestea, atunci hai să ne întâlnim! La Vodafone, vei găsi un mediu prietenos, provocări interesante și un pachet salarial care îți va face ochii să strălucească:
• Un salariu competitiv, care nu se oprește doar la un fix, ci vine și cu bonusuri lunare pe măsură.
• Evenimente interne care îți încarcă bateriile și recunoașterea meritelor tale.
• Dezvoltare personală și profesională prin programe specializate.
• Discount-uri speciale, extra-zile de concediu pentru momentele speciale din viața ta.
Vino să evoluăm împreună și să facem lucruri extraordinare! #RecrutamPentruCaEvoluam #TogetherWeCan

Magazin Partener Vodafone cu o conducere calita in arta vanzarii de peste 15 ani in domeniu.
Publicat 27 Iun. 2024 Reactualizat 27 Iun. 2024 Expiră 27 Iul. 2024