Gratis

AGENT VANZARI - LIMBA ENGLEZA

TAMBURA GRUP S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm un candidat energic și comunicativ pentru un post de vânzări prin telefon.

Candidatul ideal are abilități excelente de comunicare, atât în vorbire cât și în scris, este orientat către rezultate și are capacitatea de a construi relații solide cu clienții.
Experiența în vânzări sau servicii de relații cu clienții este un avantaj.
Ne dorim o persoană proactivă, organizată și capabilă să lucreze independent, dar și în echipă, pentru a atinge obiectivele de vânzări.

Dacă ești motivat de atingerea target-urilor și de recompensele aferente, te așteptăm să te alături echipei noastre!

Descrierea jobului

Căutăm un reprezentant de vânzări prin telefon entuziast și motivat, care să se alăture echipei noastre. Rolul principal al candidatului ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄este de a iniția și încheia contracte de colaborare cu alte companii. Acest job nu este dificil și oferă oportunitatea de a dezvolta abilități de comunicare și negociere într-un mediu dinamic și prietenos.
Responsabilități: - Contactarea telefonică a potențialilor parteneri de afaceri - Prezentarea și promovarea produselor și serviciilor companiei - Negocierea și încheierea contractelor de colaborare - Menținerea relațiilor cu clienții existenți și asigurarea satisfacției acestora - Întocmirea rapoartelor zilnice de activitate și actualizarea bazei de date
Beneficii: - Salariu competitiv și bonusuri de performanță - Program de lucru flexibil - Mediu de lucru plăcut și suportiv - Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră - Traininguri periodice și suport continuu pentru a atinge obiectivele de vânzări Dacă ești o persoană comunicativă, organizată și orientată către rezultate, te invităm să aplici și să te alături echipei noastre!

Suntem o companie dinamică și inovatoare, specializată în furnizarea de soluții personalizate pentru afaceri. Ne mândrim cu un portofoliu divers de clienți și cu o echipă de profesioniști dedicați, care lucrează împreună pentru a oferi servicii de înaltă calitate. Valorile noastre fundamentale sunt orientarea către client, integritatea și inovația continuă. Ne străduim să creăm parteneriate de durată și să contribuim la succesul partenerilor noștri de afaceri.
Publicat 31 Iul. 2024 Reactualizat 28 Aug. 2024 Expiră 30 Aug. 2024