Gratis

AGENT VANZARI ! DUPA 5 LUNI DE REALIZARE TARGET MANAGER!

VLAVAS CAPITAL INVEST
3 poziții

Candidatul Ideal

Poti sa o faci? Unii dintre cei mai realizati vanzatori din lume au spus inainte de a ocupa o pozitie '' eu nu sunt un agent de vanzari nascut'' sau ''nu am mai vandut nimic niciodata'', crezand ca nu o sa poata reusi. Faptul ca ai "darul de a vorbi'' nu te face neaparat un vanzator bun. O persoana buna de vanzari vrea sa ajute, crede in produsul pe care il vinde si este entuziasmat sa-l prezinte. O sa afli ca oamenii sunt mult mai influentati de increderea pe care o ai in produsul tau, decat de tehnicile de vanzari pe care le folosesti.
Cu alte cuvinte, daca esti pasionat de ce faci si esti dispus sa acorzi un efort cinstit, sansele tale de a avea succes sunt mari. :)

Descrierea jobului

Cum ne dorim sa fie viitorul nostru coleg? Ce te face potrivit pentru noi?
Esti o fire activa si dinamica, ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁deschisa, dar mai ales pozitiva?
Iti plac noile provocari?
Cunosti tehnicile de vazari si a bunelor practici in domeniu?
Esti echilibrat, dispus sa investesti in propria dezvoltare?
Esti motivat de dorinta de a reusi prin propriile forte?
Iti doresti sa lucrezi intr-un mediu energizant care sa te sustina sa te perfectionezi si sa avansezi in cariera?
Ai permis de conducere cateogia B? Masina personala reprezinta un avantaj!
Atunci te vrem in echipa noastra!

Beneficii:
Sansa de a avansa pe baza rezultatelor individuale, urmatorul post este de Team Leader, iar apoi Sales Manager.
Sansa de a lucra intr-o echipa tanara.
Pachet salarial motivant, raportat la realizarile efectuate (se poate ajunge la valori de peste 1500 Euro, in functie de performantele si seriozitatea agentului de vanzari);
Program flexibil, independenta in organizarea muncii;
Atmosferă placută de lucru intr-o echipa tanără, dinamică si ambiţioasă, in plina expansiune;
Oportunitatea de a te dezvolta personal prin traininguri de specialitate si seminarii;
Excursi in diferite tari.

De ce sa ne alegi pe noi?
Pentru ca vei face parte dintr-un grup organizational puternic, unul dintre liderii din piata de profil.
Pentru ca vei lucra intr-un mediu placut, profesional, dinamic.
Pentru ca noi chiar investim in dezvoltarea ta.

Suntem o companie cu o experienta de 27 de ani pe piata din Romania si de peste 100 de ani pe plan international, ne aflam intr-o continua transformare si adaptare pe nevoile clientilor nostrii, dorindu-ne sa oferim de fiecare data o experienta personalizata.

ESTE MOMENTUL SA ITI ADUCI CARIERA LA UN ALT NIVEL!

Publicat 18 Iul. 2024 Reactualizat 15 Aug. 2024 Expiră 17 Aug. 2024