Gratis

Agent vanzari divizia TUBORG

SC MORARU ANCA SRL

Candidatul Ideal

•Experienta in vanzari - min. 2 ani;
•Absolvent de studii superioare;
•Limba engleza – nivel mediu;
•Carnet de conducere categoria “B”;
•Cunostinte despre piata si industrie FMCG;
•Abilitati de negociere, persuasiune si lucru in echipa;
•Comunicare, entuziasm, abilitati de prezentare.

Descrierea jobului

- Agentul de vanzari negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- Intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare (bugete estimative);
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu clientii si partenerii.

Beneficii:

- masina de serviciu;
- telefon de serviciu;
- tichete de masa;
- prime/bonusuri de sarbatori.

MORARU ANCA SRL are 30 ani de experienta in domeniul distributiei, cu competenta de baza in distributia de bauturi (beverage) si complementar in distributia de produse alimentare (food).
Principalii furnizori din portofoliul firmei sunt : Carlsrom, Romaqua, Cotnari, Jidvei, Cramele Recas, Alexandrion, Coca Cola HBC, BDG, Zarea, Rovinex, Alcoprod, Prutul, Red Bull, Hell, etc
Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 25 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024