Gratis

Agent Vanzari Call Center- Constanta

ACTIVE BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Cauti un job stabil, remunerat direct proportional cu implicarea ta si intr-o descriere sincera ai spune ca ai urmatoarele calitati:
· Bun communicatorrn· “Problem solver” – esti deschis sa gasesti solutii “win-win”
· Iti place sa fii de ajutor- “happy to help” nu e doar o forma de a spune, ci un mindset

Atunci inseamna ca ne-am gasit reciproc. Hai sa faci parte din echipa noastra de vanzari call center si sa facem treaba buna, impreuna!

Descrierea jobului

Ce trebuie sa faci, concret?
Activitatea de baza consta in contactarea telefonica si prin email a clientilor Telekom.

Va ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈fii nevoie sa:
· Identifici potentialilor client in zona arondata din piata de telecomunicatii, sa negociezi si sa vinzi serviciile si produsele Telekom
· Gasesti noi oportunitati de a creste portofoliul de client actual
· Gasirea rapida a solutiilor “win-win”
· Realizarea obiectivelor de vanzari pentru a beneficia de bonusuri financiare
· Pastrezi actualizate toate sistemele pe care le folosim intern in procesul de ofertare si vanzare
· Gestionarea relatiei cu clientii din portofoliu
· Reusesti sa identifici nevoile clientilor si sa le propui cele mai bune solutii de telecomunicatii

Ne dorim ca tu sa ai urmatoarele calitati si competente:
· Esti atent/a la nevoile oamenilor cu care interactionezi
· Esti fidel/a angajamentelor pe care ti le ei in fata clientilor
· Esti deschis/a sa inveti lucruri noi care iti vor imbunatatii capacitatile profesionale
· Ai abilitati de vanzare si negociere
· Ai cunostinte de MS Ofiice
· Experienta in vanzari B2B(telecomunicatii) constituie un avantaj

Pe langa o colaborare frumoasa si un mediu de lucru prietenos, iti pferim urmatoarele beneficii:
· Salariu atractiv
· Bonusuri raportate la praguri de target atinse
· Comisioan din vanzari conform grilei discutate la interviu
· Bonusuri zilnice din competitii organizate in cadrul companiei
· Team building anual & trainings pentru dezvoltarea spiritului de echipa si a dezvoltarii personale

Active Business Solutions reprezinta o companie cu experienta pe piata de servicii din Romania a carui nucleu s-a format in jurul unei echipe experimentate, dinamice si dornica de afirmare.rnInca de la inceput ne-am propus sa dezvoltam un stil nou si inovativ, fiind orientati catre client si spre oferirea celor mai mai adecvate solutii de bussines.
Publicat 20 Sept. 2024 Reactualizat 21 Sept. 2024 Expiră 20 Oct. 2024