Gratis

Agent vanzari autoutilitare IVECO și RENAULT

SC VERBITA SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:
  • Experiență relevantă în vânzări, preferabil în domeniul auto,
  • Abilități excelente de comunicare și negociere,
  • Capacitatea de a lucra independent și de a-și gestiona eficient timpul,
  • Permis de conducere categoria B,
  • Cunoștințe solide despre autoutilitare Iveco și Renault constituie un avantaj,
  • Anunț valabil pentru Județele Ilfov, Cluj Napoca, Timis.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Promovarea și vânzarea autoutilitarelor Iveco și Renault către clienți noi și existenți,
  • Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții, ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄oferind consultanță personalizată și soluții adaptate nevoilor acestora,
  • Identificarea oportunităților de piață și implementarea strategiilor de vânzare,
  • Realizarea obiectivelor de vânzări stabilite de companie,

Oferim:
  • Disponibilitate pentru a lucra remote,
  • Salariu competitiv și bonusuri atractive bazate pe performanță,
  • Oportunități de dezvoltare profesională și specializari,
  • Mediu de lucru dinamic și suport din partea unei echipe profesioniste,

Sc Verbiță Srl ARAD, distribuitor autorizat de autoutilitare comerciale Iveco și Renault, având o echipă profesionistă orientată spre succes, căutăm să extindem reteaua de vânzări și recrutăm agenți.

Publicat 19 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 19 Oct. 2024