Gratis

AGENT VANZARI ARAD-SIBIU-CLUJ

ALCONOR COMPANY SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

- experienta in vanzari
- sa fie serios
- abilitati bune de comunicare
- seriozitate si punctualitate, credibilitate, dinamism, autodeterminare si incredere in fortele proprii, precum si capacitate de rezolvare promta a problemelor
- persoana responsabila, eficienta
- bune abilitati de relationare cu diverse categorii de persoane
- orientare catre rezultate

Descrierea jobului

- contacteaza clientii direct si le prezinta oferta
- prospecteaza piata pentru identificarea potentialelor clienti
- stabileste intalniri cu clientii ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄si mentine legatura cu celelalte societati existente
- incaseaza si depune numerarul zilnic

Descrierea companiei

Distribuitor de bauturi racoritoare
Publicat 12 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 12 Iul. 2024