Gratis

Agent turism productie

Interra Travel
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Cunostinte bune sau foarte bune de operational sau productie pachete turistice
  • Dorinta de perfectionare

Descrierea jobului

  • Gestionare pachete turistice dpdv operational sau productie
  • Servicii constitutive, furnizori, tarife, capacitati locuri
  • Intr-o echipa de profesionisti
  • Cu respect ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀si ajutor reciproc, colaborare buna intre departamente
  • Implicarea si Initiativa sunt apreciate, greselile se repara in echipa
  • Scolarizare, cursuri gratuite pentru cresterea in valoare
  • Deplasari externe, info trip-uri gratuite, sustinute de catre Interra
  • Crestem, evoluam, facem proiecte noi
  • Salariu bun, taxe corecte, achitate integral si la timp
  • Nu lucram in weekend
  • Respectam concediul si zilele nelucratoare
  • Avem intelegere in cazul unor probleme personale

Descrierea companiei

Tour Operatorul pe care te poti baza.
Publicat 25 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 25 Oct. 2024