Gratis

Agent Suport Tehnic "Bet One"

NOBLEPIAGIO SRL

Candidatul Ideal

  • Cunoștințe tehnice: Pachetul Office, cunoștințe minime de rețelistică, Hardware, Troubleshooting Microsoft Windows;
  • Persoana ambițiosă și cu dorință de cunoaștere, dispusă să învețe lucruri noi;
  • Capacitatea dе ascultare, comunicare şi de a lucra în echipă;
  • Studii medi/superioare;
  • Cunoașterea limbii engleze la nivel mediu;
  • Disponibilitate pentru lucru în ture (inclusiv tura de noapte);
  • Salariul este: 3000 net.

Descrierea jobului

  • Preluarea şi rezolvarea problemelor tehnice telefonic/e-mail;
  • Instalarea și depanarea aplicațiilor dezvoltate in-house;
  • Depanarea problemelor hardware, software;
  • Diagnosticarea și rezolvarea ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁defecțiunilor hardware / software;
  • Asistență la distanță utilizand aplicații specifice;
  • Întocmirea documentației conform procedurilor;
  • Înregistrarea și rezolvarea apelurile telefonice de la clienți.

Beneficii
  • Tichete de masă în valoare de 30 ron/zi;
  • Abonament medical la o clinică privată;
  • Abonament gratuit la sala de fitness;
  • Spor de noapte;
  • Spor de weekend.

Având în spate o echipă cu o vastă experiență în domeniul jocurilor de noroc, am considerat oportună lansarea unui nou brand într-un moment în care piața pariurilor, deși foarte competitivă, nu a reușit să țînă pasul cu dorința și nevoile clienților.
BET ONE a luat naștere pentru că era nevoie de noi.
Experiența de joc este cea pe care punem cel mai mare preț. Plasarea pariurilor nu a fost nicicând mai plăcută.
De la echipamentele setate perfect și vasta ofertă de pariere, până la personalul din agenții și din sălile de jocuri, serviciile noastre sunt menite să ridice standardele.
Dacă spui experiență de joc, spui BET ONE!
Avem o pasiune pentru detaliu și o grijă aparte pentru relațiile sănătoase dintre noi și clienții noștri. Ne dorim ca prin integritate și competență să oferim servicii excelente și o experiență de neuitat.
Jucătorii care aleg agențiile BET ONE fac asta pentru că vor să pătrundă într-o lume în care se pot relaxa, pariind pe evenimentele favorite și distrandu-se în același timp. BET ONE oferă clienților posibilități de pariere nemaiîntâlnite până acum. Daca esti pasionat de sport si iti doresti o noua provocare in plan profesional, trimite-ne CV-ul tau si hai sa facem cunostinta!
Publicat 26 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 25 Sept. 2024