Gratis

Agent Servicii Clienti

SOF SERVICE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

  • Mod de gandire orientat spre client
  • Comunicare buna - atat oral (telefonic), cat si in scris
  • Cunoştinţe de bază word, excel, e-mail, aplicaţii pe internet
  • Abilitate de a tasta şi de a introduce informaţii intr-o baza de date
  • Atentie, auto-verificare
  • Flexibilitate
  • Spirit de echipă
  • Experienta in vanzari, back-office, call center si/sau in domeniul papetariei reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Asistenta si suport pentru clienti in toate etapele relatiei cu magazinul online
  • Intocmirea si transmiterea de oferte personalizate
  • Gestionarea sesizarilor si reclamatiilor din partea clientilor
  • Procesarea retururilor
  • Preluarea solicitarilor si comenzilor primite telefonic, pe e-mail sau online
  • Procesarea comenzilor - verificare stoc, confirmare, facturare, intocmire awb
Beneficii:
  • Tichete de masa
  • Asigurare medicala
  • Beneficii suplimentare in functie de vechime
  • Mediu de lucru tanar si competitiv, companie dinamica
  • Program de lucru (la sediul firmei): de luni pana vineri, 8:00-17:00 sau 9:00-18:00 (o ora pauza)

Magazin on-line lider in Romania pentru produse de papetarie, curatenie, rechizite. Companie romaneasca solida, 22 ani vechime, cu 65 de angajati, in dezvoltare.

Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024