Gratis

Agent servicii client

SC FRIGOTEHNICA SA

Candidatul Ideal

Studiile superioare în specialitatea inginerie se considera un plus;
Abilități de comunicare eficiente și putere de convingere;
Persoană dinamică, responsabilă și organizată;
Atitudine pozitivă, entuziasm, orientare spre rezultat;
Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a respectarea termenele;
Initiativă, perseverentă, simțul detaliului;
Cunoașterea suitei Microsoft Office la un nivel avansat;
Disponibilitate pentru a lucra în ture.

Descrierea jobului

Preia apelurile cu solicitarile de interventie date de clienti din retail sau industrial pe partea de instalatii de frig;
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂Deschide tichete/note de comanda/interventii cu ajutorul portalului de lucru pe baza solicitarilor de interventie primite de la clienti;
Afiseaza lista cu termenele pentru a intervenii pe fiecare tip de client, conform contractelor încheiate;
Informeaza managerul zonal despre solicitarile aparute;
Comunica permanent cu clientii in cazul interventiilor neterminate pana la solutionarea acestora;
Intocmeste rapoarte si situatii saptamanale.

Frigotehnica este unul dintre furnizorii importanti in domeniul frigului din Romania si ofera solutii complexe de frig pentru retail si industrial.

Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024