Gratis

Agent Servicii Client - PITESTI - Limba Italiana

NETWORK CONTACTS.RO
10 poziții

Candidatul Ideal

Te asteptam sa te alaturi echipei noastre daca:

- ai cunostinte minime de operare PC;
- disponibilitate la lucru conform unui ︎︎︊︁︂︀︁︉​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎program flexibil;
- ai bune abilitati de comunicare, organizare si analiza;
- iti este usor sa te adaptezi la diverse tipologii de oameni;
- esti o persoana orientata spre solutii si atingerea rezultatelor;
- iti place sa lucrezi in echipa si ai o atitudine pozitiva.

Ne-ar mai plăcea să constatăm că:

- ești o persoană proactivă, cu inițiative noi și îndrăznețe;
- te adaptezi ușor la fiecare situație întâlnită;
- îți place să interacționezi cu persoanele și să le identifici nevoile;
- deții abilități dezvoltate în zona promovării și vânzării de produse și servicii.

Descrierea jobului

Aceste atribute te vor ajuta să:

-comunici eficient cu clienții pe baza nevoilor pe care le identifici și să ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈recomanzi produsele sau serviciile potrivite pentru aceștia;
-oferi sprijin clienților pentru a folosi toate canalele alternative prin care se pot efectua operațiuni într-un mod mult mai facil.
Știm, primul pas e complicat uneori – mai ales când vine vorba de cariera ta. Fie că îți cauți primul job sau te gândești să faci o schimbare, vrem să te cunoaștem.

Ce cuprinde acest job?

- să oferi suport telefonic clienților noștri prin informații precise și corecte
- introducerea informatiilor despre clienti in aplicatia software interna;
- adoptarea unei atitudini pozitive si orientate catre client;
- să ai spirit de observație;
- să îți placă să găsești soluții.

Ce oferim?

- pregatire new-entry, program de training platit, suport on-the-job continuu, ședinte de feedback si coaching;
- salariu competitiv, cu posibilitatea creșterii veniturilor atât prin bonusuri de performanță, cât și prin promovarea/vanzarea diferitelor servicii și produse;
- tickete de masa;
- posibilitatea de a lucra Full Time sau Part Time;
- posibilitatea de a lucra si promova intr-un mediu tanar si dinamic;
- orar de munca flexibil cu posibilitatea de a lucra in ture;
- asigurare medicala privata, la clinica Regina Maria;
- echipament de lucru;
- ​conditii optime de lucru, intr-o locatie dotată cu tehnologie de ultimă generație

Network Contacts Romania este o companie subsidiara a Network Contacts, unul dintre principalii jucatori italieni din sectorul Business Process Outsourcing (BPO), Information Technology Outsourcing (ITO) si in dezvoltarea de tehnologii software inovatoare pentru urmatoarele piete: Telecomunicatii, Banci, Finanțe, Industrie și Energie.

În domeniul CONTACT CENTER, proiectăm, construim și gestionăm sisteme și soluții dedicate asistenței clienților, răspunzând nevoilor specifice ale acestora. Oferim servicii de consultanță legate de "Customer Care, Customer journey si Customer Mapping", sprijinindu-ne clienții să stabilească o interacțiune pozitivă și eficientă cu utilizatorii finali, înțelegand și anticipand nevoilor acestora și oferindu-le o fluidă și plăcută Customer Experience.

Pentru ajutor si sprijin:
Email: HR.Recruiting@Network-Contacts.ro
Tel: 0740034393 (HR Network Contacts Romania)
Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 12 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024