Gratis

Agent Servicii Client - PALL-EX

EUROCCOPER S.A.

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Excelente abilitati de negociere si comunicare
- Permis de conducere categoria B - constituie avantaj
- Experienta anterioara relevanta in distributie / transporturi / logistica
- Rezistenta ridicata la stres
- Cunostinte excelente de operare PC (suita MS Office, Outlook, Twine etc) si scanner
- Bune abilitati de tehnoredactare (intocmire documente, utilizare email etc)

Descrierea jobului

- Receptie marfa, gestionare documente, fotografierea paletilor neconformi.
- Crearea și completarea fișierelor de evidenta operativa si completarea situației paletilor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀subcontractorului.
- Gestionarea discrepanțelor și rezolvarea problemelor de livrare.
- Prelucrarea documentelor clienților facturați.
- Administrarea solicitărilor si problemelor clienților.
- Centralizarea partidelor in sistem în termenul stabilit.
- Verificarea PM inbound / outbound.
- Facturare: verificare tarife, emitere, transmitere mail client, listare, predare la contabilitate și rezolvare.
- Realizarea balanțelor paleților.
- Raspunde de atingerea obiectivelor stabilite de superiorul direct.

Noi suntem EUROCCOPER - companie fondata in Romania in 1994 si care ofera solutii integrate de logistica. Fiind in continua crestere, dorim sa completam echipa din cadrul Departamentului Distributie - Marfa Paletizata - PALL-EX, ARAD.
Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024