Gratis

AGENT SERVICII CLIENT ( OUTBOUND)

NETWORK CONTACTS.RO
12 poziții

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana comunicativa, iti place sa vorbesti la telefon si vrei sa ajuti oamenii, te asteptam in echipa noastra!
Cautam 12 consultanti telefonici ( Agent Servicii Client) in limba romana pentru Clientul nostru.

Cerințe:
  • Cunoaștere excelentă a limbii române;
  • Bune cunostinte in folosirea calculatorului;
  • Bune abilități relaționale;
  • Disponibilitate la lucru conform unui program flexibil;
  • Persoana pozitiva cu inclinatii spre atingerea obiectivelor;
  • Iti este usor sa te adaptezi la diverse tipologii de oameni;
  • Predispoziție puternică de a lucra în echipă;
  • Abilitati de ascultare si de rezolvare a problemelor.

Descrierea jobului

Departamentul de OUTBOUND va gestiona urmatoarele activitati:
  • Apelare client pentru verificare proces vanzare, confirmare date, oferta, actualizare date client;
  • Daca totul este in regula si avem accept de la client, atunci vom continua cu procesarea contractului (in SalesForce);
  • Daca clientul renunta la contract, atunci introducem info in sistem si inchidem procesul de vanzare;

Beneficii:
  • Salariu atractiv, cu posibilitatea creșterii veniturilor atât prin bonusuri de performanță, cât și prin promovarea diferitelor servicii și produse;
  • Bonus de performanta;
  • Curs de formare inițială privind aspectele tehnice ale proiectelor/servicilor, fundamentele comunicării si managementul clienților;
  • Oportunități de avansare în cadrul companiei;
  • Asigurare medicala (Regina Maria)

Network Contacts Romania este o companie subsidiara a Network Contacts, unul dintre principalii jucatori italieni din sectorul Business Process Outsourcing (BPO), Information Technology Outsourcing (ITO) si in dezvoltarea de tehnologii software inovatoare pentru urmatoarele piete: Telecomunicatii, Banci, Finanțe, Industrie și Energie.
În domeniul contact center, proiectăm, construim și gestionăm sisteme și soluții dedicate asistenței clienților, răspunzând nevoilor specifice ale acestora. Oferim servicii de consultanță legate de Customer Care, Customer journey si Customer Mapping, sprijinindu-ne clienții să stabilească o interacțiune pozitivă și eficientă cu utilizatorii finali, înțelegand și anticipand nevoilor acestora și oferindu-le o fluidă și plăcută Customer Experience.
pentru detalii contactati-ne la:
Tel. 0746578277 (HR Network-contacts)
E-mail: HR.Recruiting@Network-Contacts.ro
Publicat 17 Oct. 2024 Reactualizat 17 Oct. 2024 Expiră 16 Nov. 2024