Gratis

Agent Securitate - 3000 Lei net

START SYSTEMS DEFENCE S.R.L.
15 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal :
să aibă însuşiri de personalitate:
seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotărâre, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitivă,
să aibă calităţi psihice necesare:
(spirit de observaţie, răbdare, viteză de reacţie, capacitate de comunicare etc.);
să nu aibă antecedente penale.
capacitate de adaptare rapidă;
memorie vizuală foarte bună;
punctualitate, cinste si loialitate.
Reprezinta avantaj cursul de calificare de Agent de paza.
Daca nu aveti un certificat de calificare, noi va ajutam sa urmati cursurile si sa obtineti atestatul.

Descrierea jobului

Principalele atributii, in functie de obiectivul alocat ,sunt:
să păzească clădirile pentru care a fost angajat;
să păzească vehicule în ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈parcările particulare;
să păzească grădini, parcuri şi locuri de joacă;
să inspecteze clădirile, parcarile, locurile de joaca pe care le are in grija;
să verifice ca barierele mecanice să nu fie avariate;
să protejeze clădirile şi bunurile împotriva furtului, avarierii, dezastrelor naturale etc. (pe lângă acestea, să prevină incendiile);
sa pastreze ordinea in timpul evenimentelor culturale ( spectacole in aer liber sau in sali de spectacol);
să consemneze tot ce este legat de clădirea sau clădirile pe care le are în pază.
Beneficii:
Contract de munca incheiat pe durata nedeterminata;
Salariu atractiv si bonusuri de performanta;
Conditii de munca foarte bune;
Echipament de protectie.

START SYSTEMS DEFENCE este o companie cu capital privat romanesc care ofera servicii de paza a obiectivelor, bunurilor si valorilor, precum si consultanta. De asemenea, putem sa asiguram paza transporturilor de bunuri si valori, precum si protectie personala specializata.
Daca doriti sa va instalati sisteme de alarmare impotriva efractiei, sau sa le verificati pe cele existente, va stam la dispozitie cu o echipa de tehnicieni profesionisti.
Daca sunteti organizator de spectacole si doriti sa va asigurati linistea de care aveti nevoie, pentru ca totul sa decurga normal, noi va stam la dispozitie.
Publicat 18 Sept. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 18 Oct. 2024