Gratis

Agent sales support- La Fantana

La Fantana SRL

Candidatul Ideal

- student sau proaspat absolvent al unei facultati cu profil economic sau administrativ;
- cunostinte operare MS Office (Word, Excel);
- cunostinte medii dе limba engleza;
- bune abilitati dе comunicare si organizare;
- atentie la detalii, tenacitate si atitudine proactiva;
- abilitati dе lucru in echipa si individual.

Descrierea jobului

- actuаlizarеa bаzеi de clienti (Chаrismа) in urma vеrificarilor pе sitе-ul Ministerului Finаntеlor;
- verificаreа actelor semnate cu clientii: contractе, ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂formularе de proba, procese verbale, acte aditionale;
- actualizarea datelor de contact ale clientilor;
- emiterea documentelor de gestiune pentru clientii noi si existenti;
- rezolvarea solicitarilor primite din partea altor departamente;
- emiterea si verificarea periodica a rapoartelor, arhivarea contractelor si actelor aditionale;
- mentinerea relatiilor interdepartamentale si consilierea colegiilor privind situatiile de natura administrativa.

Oferim:
- salariu fix;
- tichete de masa;
- atmosfera de lucru prietenoasa, echipa tanara, ambitioasa si pozitiva;
- oportunităti de promovare in cadrul companiei;
- training profesional.
- abonament apa/cafea la pret preferential dupa 6 luni (la domiciliu).

La Fantana este cel mai important furnizor de servicii de aprovizionare cu apa si cafea pentru companii si un distribuitor major pentru Horeca de produse si echipamente pentru cafea. Din 2014 asiguram servicii integrate de apa si cafea pentru afaceri, intr-o formula completa: produse cheie si complementare, livrare, echipamente, service, igienizare si training de utilizare. Operam intr-un domeniu in care produsele noastre, apa si cafeaua, se afla intr-o relatie de durata cu utilizatorii. Intelegem deplin responsabilitatea si actionam cu toata seriozitatea pentru ca acestea sa ofere incredere.

Cu o expertiza de 17 ani in servicii B2B, La Fantana este liderul pietei de apa in sistem watercooler si purificator in Romania si in Serbia si detine cea mai importanta infrastructura logistica, cu acoperire nationala. Din 2014, compania asigura servicii integrate de apa si cafea pentru afaceri, intr-o formula completa: produse cheie si complementare, livrare, echipamente, service, igienizare si training de utilizare.

Anvergura si experienta dobandita permit companiei sa ofere servicii accesibile, intr-un mod flexibil si responsabil. La Fantana numara peste 800 de angajati în România si Serbia si 45.000 clienţi - companii, instituții și persoane fizice.
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024