Gratis

Agent Rezervari Hotel & Spa

Orhideea Spa

Candidatul Ideal

- Abilități de comunicare și negociere, orientare către client (persuasiune și etichetă profesională);
- Abilități de a relaționa cu oameni, ︂︆︁︆︇︇︂︂​︉︁︉︆​︁︁︎︍​︈︉︁︂​︂︎︎︄︄︋︆️︈︆︀︃de a lucra în echipă;
- Abilități de analiză și planificare;
- Personalitate calmă, deschisă, răbdătoare;
- Capacitate de organizare, atenție la detalii și responsabilitate;
- Dorința de a învăța lucruri noi;
- Proactivitate, capacitate de a găsi soluții;
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu/avansat, scris si vorbit;
- Cunostinte de operare PC(Excel, Word, Internet, Outlook, Social Media).
- Cunoașterea unui soft de gestiune hotelieră reprezintă un avantaj;
- Experiența în turism sau în activități de tip call center constituie, de asemenea, un avantaj.

Descrierea jobului

Descriere și responsabilități:
- Efectuarea rezervărilor pentru hotel și spa;
- Emiterea documentelor aferente;
- Prezentarea serviciilor și facilităților centrului ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁spa și ale hotelului;
- Vânzarea de servicii și produse;
- Răspunderea la apelurile și mailurile primite de la clienți;
- Oferirea de soluții clienților într-o manieră politicoasă și avantajoasă;
- Operarea corespunzătoare în sistemele de rezervări etc.

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitate de promovare internă;
- Asigurare medicală privată;
- Abonament sportiv;
- Discounturi la serviciile centrului;
- Acces gratuit la serviciile centrului, în condițiiile Regulametului Intern.

Orhideea Spa s-a născut din pasiunea pentru wellness, termen pe care noi îl definim ca fiind un mod de viaţă ce se rupe de cotidianul slujbei şi grijilor și se concentrează pe sănătatea fizică, emoțională și mentală. Centrul de sănătate Orhideea Spa este operat de Fundația pentru Sănătate Orhideea Spa înființată în anul 1996.

Publicat 23 Sept. 2024 Reactualizat 30 Sept. 2024 Expiră 23 Oct. 2024