Gratis

Agent/Reprezentant de vanzari

SC PANEL LAND S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam peroana dinamica, cu abilitati dezvoltate de comunicare si negociere, cu o atitudine pozitiva, seriozitate si flexibilitate, detinatoare de permis de conducere categoria B, vorbitoare de limba engleza.

Descrierea jobului

Experienta anterioara in vanzari este necesara. Programarea si efectuarea de vizite la clientii actuali, identificarea de noi clienti, prezentarea si ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁promovarea produselor, suport telefonic oferit clientilor, negocieri cu privire la preturi si termene de plata. Se ofera salariu atractiv, bonusuri din vanzari/performanta. Va asteptam in echipa noastra!

Panel Land desfasoara activitate de productie de peste 20 ani, in domeniul tamplariei PVC.
Publicat 29 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 28 Iun. 2024